זהב חי Auchan SAV בעיה: ברית מעווה במהלך שנת יהלום אבד ילד שאינו נתמך

שלום לכולם, קניתי חודש מרץ 2012, שתי טבעות לאחסן חי זהב Auchan טולוז עבור החתונה שלי שהתקיימה בחודש מאי. בוקר אחד בחודש יוני הבנתי שתי הטבעות שלי כי סולפו על אצבעי וכמה ימים אחרי יהלום נפל ואבד. כשפגשתי את המוכר הזה אחד אמר לי כי האחריות אינה fonctionnerai כי הוא לא היה לטעמו של פגם בייצור אלא מום בשל utilisation.Il מ ' הצעה להכין הצעת מחיר עבור תיקון סרבתי.
הייתי רוצה לדעת אם יש אנשים שנתקלו באותה בעיה כמו לי ואיך אני יכול להפעיל את האחריות. תודה מראש.

זהב חי ברית דפורמציה
עֶרֶב טוֹב
אני נתקלתי באותה הבעיה כמו שאתה יודע זהב לבן ברית ויהלומים מעווים וסדוק אחרי שבוע וחצי. דיווחתי לחנות והמוכר אמר לי את אותו הדבר שאתה צריך להחזיר אותו ולחכות את הציטוט, אבל זה לא יכול להיות פגם בייצור.
הייתי רוצה לדעת אם זה אותו הדגם כמו לי, במקרה זה נוכל לטעון כברירת מחדל.
אני משאיר לך את כתובת הדוא"ל שלי כדי ליצור קשר.
[email protected]
תודה לך מראש על תשובתך

פנינה מטהיטי רופפת של טבעת הזהב שלי עם יהלומים
ערב טוב, אני כרגע במערכת יחסים עם טבעת זהב חי Auchan בעקבות רכישה בחודש מאי 2011, ראה את העבודה שלי ואני לא יכול ללבוש את הטבעת הזו לעתים רחוקות מאוד, הייתי צריכה לשאת עשרות פעמים בכל, ו 14/10/2012 על הפנינה שלי התנתק הטבעת, למרבה המזל, הייתי SAV הביתה חיי זהב מתקשר אליי הערבות לא יכולות לעבוד בגלל הטבעת נפגעה ואת האומדן הוא 50 $, אשר סירבתי! הטבעת עולה בערך 300 ואני מעז ללבוש מחשש לאבד שוב את הפנינה הזו ולא שמתי לב לזה!
אני חושב השירות של תכשיטים זה הים ................. וזה יהיה משהו efaire שימושי כולם ביחד כי אז הם התעללות!
יש, הם קראו לי בבית 15 שעות היום כדי לספר לי שהם היו במאמץ והם תרמו 15 לתקן, מה סירבתי שוב! הצבעתי על הסירוב לשים כל אגורה של פיצוי!
Qu'n לדעתך? עֶרֶב טוֹב.

החיים זהב לברוח בכל מחיר!
Hello there! אני מקווה שאתה הצלחת לפתור את הבעיה שלך. אני עצמי מול בעיה עם חי הזהב Auchan. טבעת הנישואין שלי (זהב עם אמרלד) קונה הביתה נמשכה רק כמה שעות! איבדתי שני וברקת ביום חתונתי, לפני שהתיישב לאכול! למרבה המזל תיקון נתמך על ידי הערבות, היה לי יותר מזל אם ... הטבעת מכניס תיקון 14/09/15 לחזרה על 10/31/15. לבסוף עשיתי שהיום מקבל 15.12.15 ללא הסבר! ו קהות חושים! ברקת מוחלפים קטנה יותר את החצי השני! אנחנו רואים גם דרך! ברור אני מסרב לקבל את הטבעת שלי במצב הזה! ציפיתי לראות את התגובה שלהם ואת הפחדים שהוא מציע יש לי בגלל שעשיתי את כל התכשיטים עם הבעלים כדי למצוא אותה, ואני לא רוצה להיות נאלצתי לקחת את מה שיש להם עם אפשרי במה שיש להם כרגע. אז לכולם! חי זהב אינו תכשיטי יוקרה !!!! שירות לקוחות הוא שנוא. הטבעת יעלה 1200 יורו! וזה היה כי הנישואין שלי ....