Problem sav Auchan życie złoto: zniekształcony sojusz podczas snu i stracił chłopiec diament nieobsługiwane

Witam wszystkich, kupiłem w marcu 2012 roku dwa pierścienie do przechowywania życie złoto Auchan Tuluza na moim weselu, które odbyło się w maju. Pewnego ranka w czerwcu zdałam sobie sprawę, że moje dwa pierścienie, które zostały zniekształcone na moim palcu i kilka dni po diament spadł i stracił. Kiedy spotkałem się ze sprzedawcą ten powiedział mi, że gwarancja nie fonctionnerai bo nie był jego zdaniem istnienie wady fabrycznej, ale zniekształcenia spowodowane utilisation.Il m ' zaproponował, aby otrzymać ofertę naprawy odmówiłem.
Chciałbym wiedzieć, czy są ludzie, którzy napotykają ten sam problem jak ja i jak mogę uruchomić gwarancję. Z góry dziękuję.

Deformacja przymierze życie złoto
dobry wieczór
Mam ten sam problem jak wiecie moje przymierze białego złota i diamentów jest zdeformowany i popękane po półtora tygodnia. Zgłosiłem się do sklepu i sprzedawca powiedział mi to samo, że trzeba go zwrócić i czekać na środki, ale nie może to być wada produkcyjna.
Ja bym chciał wiedzieć, czy jest to ten sam model co ja, w takim przypadku możemy dochodzić domyślne.
Zostawiam ci mój adres e-mail, aby skontaktować.
[email protected]
Z góry dziękuję za odpowiedź

luźne perła Tahitian mój złoty pierścionek z diamentami
Dobry wieczór, jestem obecnie w związku ze złotym pierścieniem Auchan życie następnego zakupu w maju 2011 roku, widział swoją pracę nie mogę nosić ten pierścień bardzo rzadko, musiałam nosić kilkanaście razy, i 14/10/2012 w moim perła oderwała się od pierścienia, na szczęście byłem w moim domu i życia sav złoto komunikuje mi gwarancja nie może działać, ponieważ pierścień został trafiony i oszacowanie to $ 50, które odmówiłem! Pierścień kosztuje około 300, a ośmielam się nosić z obawy przed utratą ponownie tę perłę i nie zauważy!
Myślę, że obsługa tej biżuterii jest morze ................. i byłoby efaire coś razem, bo wtedy oni nadużywać!
Tam, wezwali mnie na 15h dzisiaj powiedzieć, że były to wysiłek i przyczyniły się one od 15 do naprawy, co ja znowu odmówił! I wskazał na odmowę umieszczać ani grosza odszkodowania!
Qu'n sądzisz? Dobry wieczór.

Życie w złoto uciec za wszelką cenę!
Witaj! Mam nadzieję, że udało nam się rozwiązać problem. Ja jestem w obliczu problemu z życiem złota Auchan. Moja obrączka (złota ze szmaragdem) kupił dom trwał tylko kilka godzin! Straciłem dwa szmaragdy na mój ślub, przed siadając do jedzenia! Na szczęście naprawa poparte gwarancją, miałem więcej szczęścia chociaż ... Pierścień oddane do naprawy 14/09/15 do powrotu na 10/31/15. W końcu zrobiłem to dzisiaj odbiera 15.12.15 bez wyjaśnienia! i osłupienie! Szmaragdy otrzymują mniejsze niż drugą połowę! my nawet przejrzeć! Oczywiście odmawiam dostać mój pierścień w takim stanie! Spodziewałem się zobaczyć ich reakcję i lęki on daje mi mieć bo zrobiłem wszystko biżuterię z mężem, aby ją znaleźć, a ja nie chcę być zmuszony do tego, co mają z możliwości w tym, co obecnie. Więc dla każdego! Życie Złoto nie jest luksusem BIŻUTERIA !!!! I obsługa klienta jest obrzydliwością. Pierścień kosztować 1200 euro! i to było to, że w moim małżeństwie ....