Cara Delevingne a Michelle Rodriguez oficiální pár!

Michelle Rodriguez a Cara Delevingne byli viděni spolu poprvé, před šesti týdny. Byli během basketbalového utkání velmi blízko, dokonce i sdílení láskyplný polibek přede všemi. Od té doby se tyto dva „přátelé“ Zdálo se neoddělitelné. Takže více než „BFF“ Michelle a Cara?

To je herečka 35, který byl zodpovědný za „formalizace“. Michelle uvedl v pondělí zrcadlo "Jde to opravdu dobře. Je to tak cool. Když jsme spolu začali chodit, jsem zjistil, že velmi působivé, a trávíme tolik času kvalitní dohromady. Nikdy jsem si s ním hrát“.

Je to oficiální mezi Cara Delevingne a krásné Michelle. Anglický model 21 let byl spojený jeho přítele girlfriendpetite v Londýně na začátku tohoto týdne. Oni byli oba fotografoval nahé nohy večer ven, a to je Dailymail kdo byl vysílání fotky jejich londýnském setkání.

Cara Delevingne a Michelle Rodriguez oficiální pár!

Cara Delevingne


PeopleJob16_1
narozen 12.8.1992

  • Zobrazit životopis
  • Podívejte se na obrázky
Cara Delevingne a Michelle Rodriguez© Getty

Cara Delevingne hrál na chvíli sexuální dvojznačnost. V roce 2012 se dokonce přiznala, aby bylo patrné románek se zpěvákem Rita Ora, několik měsíců poté, co byl zapůjčeného dobrodružství s jedním směrem Harry Styles.

pokud jde o Michelle Rodriguez, ona přiznala její bisexualita deklarující 01.10.2013 Entertainment Weekly „Jsem moc zvědavý, aby zůstali sedět tam a nesnaží když mám příležitost.“