Problem sav Auchan život gold: zkreslené aliance během spánku a ztratil diamant nepodporovaný chlapec

Ahoj všichni, jsem si koupil v měsíci březnu 2012 dva kroužky pro uložení zlata životní Auchan Toulouse na svatbu, která se konala v květnu. Jednoho rána v červnu jsem si uvědomil, že moje dva kruhy, které byly narušeny na prstě a několik dní poté, co diamant spadl a ztratil. Když jsem se setkala s prodávajícím mi tohle řekl, že záruka se nevztahuje fonctionnerai protože nebyl v jeho pohledu na výrobní vady, ale s deformity kvůli utilisation.Il m ' nabídl, aby se o cenovou nabídku pro opravu jsem odmítl.
Já bych vědět, jestli existují lidé, kteří se setkali se stejným problémem jako já a jak můžu běžet záruky. Děkuji předem.

Deformace smlouva život gold
dobrý večer
Mám stejný problém, jak víte, mou smlouvu bílé zlato a diamanty je deformován a popraskané po týdnu a půl. hlášeno jsem do obchodu a prodavač mi řekl to samé, které je třeba vrátit a čekat na cenovou nabídku, ale to nemůže být výrobní vadu.
Byl bych chtěl vědět, jestli je to stejný model jako já, v tom případě bychom mohli tvrdit, výchozí.
Nechám vám své e-mailové adresy se dostat do kontaktu.
[email protected]
Předem děkuji za Vaši odpověď

volná Tahitština perla mého zlatý prsten s diamanty
Dobrý večer, já jsem v současné době ve vztahu k Auchan životního zlatý prsten po nákupu v květnu 2011, viděl svou práci nemohu nosit tento prsten velmi zřídka, musel jsem nosit desetkrát ve všech, a 14/10/2012 na mém perla odtrhly od kruhu, naštěstí jsem byl v mém rodném a životní sav zlato komunikuje se mnou záruka nemůže fungovat, protože kroužek byl zasažen a odhad je $ 50, který jsem odmítl! Prstenec stojí asi 300 a já se odváží nosit ze strachu, znovu ztrácí tuto perlu a nevšimne!
Myslím, že služba tohoto šperku je moře ................. a bylo by užitečné efaire něco dohromady, protože pak zneužívají!
Tam, oni mi volal na 15h dnes se mi říct, že jsou úsilí a oni přispěli 15 opravit, co jsem opět odmítla! Poukázal jsem na to odmítnutí vynaložit žádné Penny náhradu!
Qu'n o tom myslíš? Dobrý večer.

Život ve zlatě k útěku za každou cenu!
Dobrý den! Doufám, že se vám podařilo vyřešit váš problém. Já sám jsem čelí problému s zlatým života Auchan. My snubní prsten (zlatá s smaragd) koupil domů trvalo jen několik hodin! Ztratil jsem dva smaragdy na můj svatební den předtím, než se posadil k jídlu! Naštěstí oprava podporované zárukou, měl jsem víc štěstí i když ... Prsten je dát do opravy 14/09/15 k návratu na 10/31/15. Nakonec jsem se, že dnes přijímá 15.12.15 bez vysvětlení! a strnulost! Smaragdy jsou nahrazeny menší než druhá polovina! jsme dokonce vidět skrz! Samozřejmě, že jsem odmítnout, aby mi prsten v tomto stavu! Očekával jsem, že vidět jejich reakce a obavy, že nabízí mi tu, protože jsem udělal všechny šperky s manželem, aby ji našel, a já nechci být nucen vzít, co mají s možnými v tom, co v současné době. Takže pro každého! Life Gold není luxus šperky !!!! A zákaznický servis je odporné. Prstenec stojí 1200 eur! a bylo to, že mé manželství ....