Problem sav Auchan život gold: skreslené aliancie počas spánku a stratil diamant nepodporovaný chlapec

Ahoj všetci, som si kúpil v mesiaci marci 2012 dva krúžky pre uloženie zlata životné Auchan Toulouse na svadbu, ktorá sa konala v máji. Jedného rána v júni som si uvedomil, že moje dva kruhy, ktoré boli narušené na prste a niekoľko dní potom, čo diamant spadol a stratil. Keď som sa stretla s predávajúcim mi toto povedal, že záruka sa nevzťahuje fonctionnerai lebo nebol v jeho pohľade na výrobné chyby, ale s deformity kvôli utilisation.Il m ' ponúkol, aby sa o cenovú ponuku na opravu som odmietol.
Ja by som vedieť, či existujú ľudia, ktorí sa stretli s rovnakým problémom ako ja a ako môžem bežať záruky. Ďakujem vopred.

Deformácia zmluva život gold
dobrý večer
Mám rovnaký problém, ako viete, moju zmluvu biele zlato a diamanty je deformovaný a popraskané po týždni a pol. hlásených som do obchodu a predavač mi povedal to isté, ktoré je potrebné vrátiť a čakať na cenovú ponuku, ale to nemôže byť výrobnú vadu.
Bol by som chcel vedieť, či je to rovnaký model ako ja, v tom prípade by sme mohli tvrdiť, predvolené.
Nechám vám svoje e-mailovej adresy sa dostať do kontaktu.
[email protected]
Vopred ďakujem za Vašu odpoveď

voľná tahitština perla môjho zlatý prsteň s diamantmi
Dobrý večer, ja som v súčasnosti vo vzťahu k Auchan životného zlatý prsteň po nákupe v máji 2011, videl svoju prácu nemôžem nosiť tento prsteň veľmi zriedka, musel som nosiť desaťkrát vo všetkých, a 14/10/2012 na mojom perla odtrhli od kruhu, našťastie som bol v mojom rodnom a životné sav zlato komunikuje so mnou záruka nemôže fungovať, pretože krúžok bol zasiahnutý a odhad je $ 50, ktorý som odmietol! Prstenec stojí asi 300 a ja sa odváža nosiť zo strachu, znova stráca túto perlu a nevšimne!
Myslím, že služba tohto šperku je more ................. a bolo by užitočné efaire niečo dohromady, pretože potom zneužívajú!
Tam, oni mi volal na 15h dnes sa mi povedať, že sú úsilie a oni prispeli 15 opraviť, čo som opäť odmietla! Poukázal som na to odmietnutie vynaložiť žiadne Penny náhradu!
Qu'n o tom myslíš? Dobrý večer.

Život v zlate k úteku za každú cenu!
Dobrý deň! Dúfam, že sa vám podarilo vyriešiť váš problém. Ja sám som čelí problému s zlatým života Auchan. My snubný prsteň (zlatá s smaragd) kúpil domov trvalo len niekoľko hodín! Stratil som dva smaragdy na môj svadobný deň predtým, než sa posadil k jedlu! Našťastie oprava podporované zárukou, mal som viac šťastia aj keď ... Prsteň je dať do opravy 14/09/15 k návratu na 10/31/15. Nakoniec som sa, že dnes prijíma 15.12.15 bez vysvetlenia! a strnulosť! Smaragdy sú nahradené menšie ako druhá polovica! sme dokonca vidieť skrz! Samozrejme, že som odmietnuť, aby mi prsteň v tomto stave! Očakával som, že vidieť ich reakcie a obavy, že ponúka mi tu, pretože som urobil všetky šperky s manželom, aby ju našiel, a ja nechcem byť nútený vziať, čo majú s možnými v tom, čo v súčasnej dobe. Takže pre každého! Life Gold nie je luxus šperky !!!! A zákaznícky servis je odporné. Prstenec stojí 1200 eur! a bolo to, že moje manželstvo ....