Civilné manželstvo Program: Tipy, ako pripraviť svadbu

Požiadavky na manželstvo

- byť major
Len výnimka z vážnych dôvodov vydanej prokurátor povoliť manželstvo detí a mladistvých.
- Držať na právne úkony, hovorí inak zdravý.
Dospelý spôsobilosti na právne úkony musí získať obe povolenie svojho otca a matky, alebo ak to nie je možné, rodinná rada.
- Nenechajte sa spájali určitú príbuznosť, legitímne alebo prírodné.
V skutočnosti, to je zakázané vziať priamy prevahu, potomka alebo manžel, brat alebo sestra. To znamená, že medzi rodičmi a deťmi, starými rodičmi a vnúčatami, bratia a sestry od krvi, ale aj medzi otcom a dcérou, nevlastnou matkou a synom. Výnimka je možná v prípade smrti, ale nie v prípade rozvodu medzi ľuďmi, než spája žiadny pokrvnej príbuzný.
Avšak, francúzske právo umožňuje manželstvo medzi bratranci, a tolerovať medzi teta alebo strýko a synovec alebo neter, na základe výnimky udelenej hlavou štátu.
- byť single
Zákon tiež zakazuje polygamie; teda zakázané uzavrieť nové manželstvo, kým predchádzajúce nerozpustí.
Ovdovený alebo rozvedený musia predložiť lekárske potvrdenie o tehotenstve, a potom čakať 300 dní odo dňa ovdovení alebo rozvodu rozsudku.

Pozri tiež: Najlepšie citáty o manželstve

svadobné citácie

oslava

- Kto? Manželstvo musí byť vykonané pracovníkom občianskeho stavu, radnica, v prítomnosti dvoch svedkov a štyri nanajvýš 18 rokov najmenej. V ich neprítomnosti, pracovníci radnice môžu pôsobiť ako svedkovia.
- Kde? Manželstvo musí byť oslavovaný v mesto, s ktorou aspoň jeden z manželov má trvalé väzby alebo spoločné materskej spoločnosti.
- Kedy? Aj keď je to najčastejší, nemusíte byť oddaný v sobotu. Všeobecne platí, že nevesta a ženích rozhodnú osláviť tento deň tesne po cirkevné svadby. Ale môžete zadať svoj občiansky zväz denne okrem sviatkov a nedele (ak sa starostom mesta dohodnuté inak).
Nič sa tiež zabraňuje nevestu a ženícha, aby civilné manželstvo niekoľko dní alebo mesiacov pred náboženské manželstva, ak je tam jeden. Ak dáta smeny, musí civilné manželstvo predchádzať náboženské manželstva.

a tiež

- papiere poskytovať, pozri dokumenty potrebné pre manželstvo
- spoločný vypočutie Budúce manželia môže požiadať registrátora. Môže tiež, ak to považuje za potrebné, požiadať, aby hovoriť samostatne aspoň jeden z manželov.
- Budúce manželia musí tiež uviesť celé meno, povolanie a adresu svedkov a urobiť ohlášky na radnici. Manželstvo môže byť oslavovaný po desiatom dni ohláškám.
- V prípade svadba v zahraničí , akonáhle manželstvo medzi francúzskou národnou a (e) Zahraničné (e) bol oslavovaný a zaznamenal úradníka miestneho registrátora, musí byť prepis na štátnych registrov civilné konzulát vo Francúzsku.

Tu je 2016 svadobné šaty lacné nevesty:

Pozri tiež: svadobné šaty 2017-2018: najkrajšie svadobné šaty

2017-2018 Svadobné šaty© iStock

Tiež na aufeminin:
> Svadobné organizácie: Kto čo robí?
> Naše tipy pre písanie svoje svadobné sľuby
> Aký svadobné šaty podľa môjho morfológia?