Cara Delevingne ve Michelle Rodriguez resmen bir çift!

Michelle Rodriguez ve Cara Delevingne altı hafta önce, ilk kez birlikte görüldü. Hatta herkesin önünde bir öpücük paylaşan bir basketbol maçı sırasında çok yakın olmuştu. O zamandan bu yana iki "arkadaş" ayrılmaz görünüyordu. "BFF" Michelle ve Cara daha Yani daha?

Bu "resmileştirilmesi" sorumluydu 35 oyuncu. Michelle bu pazartesi söyledi ayna "Gerçekten iyi gidiyor. Çok havalı. Çıkmaya başladığımızda, bunu çok etkileyici buldum ve birlikte çok kaliteli zaman geçirmek. Onunla oynamak asla".

Bu Cara Delevingne ve güzel Michelle arasında yetkili oldu. 21 yıllık İngiliz modeli Londra'da arkadaşı girlfriendpetite bu hafta başında katıldı. Her ikisi de dışarı çıplak ayak akşam fotoğraflandı edilmiştir ve bu Dailymail kim onların Londra birleşme fotoğraflarını gönderim.

Cara Delevingne ve Michelle Rodriguez resmen bir çift!

Cara Delevingne


PeopleJob16_1
1992/08/12 doğdu

  • biyografi görüntüle
  • resimlerine bakın
Cara Delevingne ve Michelle Rodriguez© Getty

Cara Delevingne bir süre üzerinde oynadı cinsel belirsizlik. 2012 yılında, o bile o One Direction Harry Styles ile bir macera taşınarak birkaç ay sonra şarkıcı Rita Ora, bir romantizm büyü itiraf etti.

olarak Michelle Rodriguez, o 1 Ekim 2013 ilan onun biseksüelliği itiraf ettiğini Entertainment Weekly "Ben fırsat varken deneyin orada değil oturan kalmak için çok merak ediyorum."