Problem sav Auchan ömür altın: uyku sırasında bozuk ittifak ve kayıp elmas desteklenmeyen çocuk

Herkese Merhaba, Mayıs ayında gerçekleşen benim düğün için altın hayat Auchan Toulouse depolamak için Mart 2012'de iki yüzük ay satın aldı. Bir sabah Haziran'da anladım ki bir elmas düşüp kaybettikten sonra benim parmak ve bir kaç gün çarpıtıldığını benim iki yüzük. Ben seller tanıştığımda bu bir 'o bir üretim hatası ama deformitesi onun görünümünde olmadığı için garanti nedeniyle utilisation.Il m fonctionnerai olmadığını söyledi Ben reddetti onarım için bir teklif yapmak sundu.
Ben benimle aynı sorunla karşılaştı ve ben garantiyi çalıştırabilirsiniz nasıl insanlar var olup olmadığını bilmek ister. şimdiden teşekkürler.

Deformasyon antlaşma yaşam altın
iyi geceler
Benim antlaşma beyaz altın biliyor ve elmas deforme ve bir hafta bir buçuk sonra çatlamış gibi aynı sorunu yaşıyorum. Ben mağazaya bildirilen ve katip bana iade ve teklifi için beklemenize gerek aynı şeyi söyledim, ama bir üretim hatası olamaz.
Sanırım bir varsayılan olduğunu gösterebileceğini durumunda bize aynı model olmadığını bilmek isterdi.
Sana temasa geçmek benim e-posta adresinizi bırakın.
[email protected]
Cevabınız için şimdiden teşekkürler

elmas ile benim altın halkanın gevşek Tahiti incisi
İyi akşamlar, ben Mayıs 2011 yılında bir satın alma işleminden sonra Auchan yaşam altın yüzükle ilişkide anda değilim, işimi gördüm ben her bir düzine kere taşımak zorunda, çok nadiren bu yüzüğü takmak ve olamaz benim inci üzerinde 14/10/2012 neyse, ben altın yüzük vurmak ve çünkü garanti çalışamaz bana iletişim kurar benim ev ve yaşam sav oldu, uzak halkadan kırdı tahmin ben reddetti 50 $ olduğunu! halka yaklaşık 300 maliyeti ve yine bu inciyi kaybetme korkusuyla giymek cesaret ve bunu fark olmayacak!
Bu takı hizmet deniz olduğunu düşünüyorum ................. ve sonra da kötüye hep birlikte çünkü yararlı efaire şey olurdu!
Orada, onlar bir çaba olduğunu söylemek için bugün 15h beni aradı ve onlar tekrar reddetti ne onarmak için 15 katkı! Ben tazminat herhangi kuruş koymak için reddetmesi dikkat çekti!
Qu'n sizce? İyi akşamlar.

altın Hayat her ne pahasına kaçmak için!
Merhaba! Ben size sorunu çözmek için başardık umuyoruz. Kendimi altın hayatı Auchan ile ilgili bir sorun karşı karşıya ediyorum. Alyansım (zümrüt altın) ev satın aldı sadece birkaç saat sürdü! Yemeğe oturmadan önce, benim düğün günü iki zümrüt kaybetti! garantisi ile desteklenmesi Neyse onarım, Ama ... halka 10/31/15 tarihinde dönüş için 14/09/15 tamir konur daha şanslıydım. Sonunda bugün açıklama yapmadan 15.12.15 aldığı yaptı! ve uyuşukluk! Zümrüt diğer yarısı daha küçük değiştirilir! biz bile görüyorum! Açıkçası ben bu durumda benim yüzüğü almak reddediyorum! Onların tepkisi ve o onu bulmak için kocam tüm mücevherler yapmadığı için bana sahip sunmaktadır korkuları görmek bekleniyor ve onlar mümkün olan ne varsa almak zorunda istemiyorum mevcut çözümleriyle de. Herkes için Yani! Hayat Altın Bir LÜKS TAKI DEĞİLDİR !!!! VE MÜŞTERİ HİZMETLERİ beğenmez. halka 1200 Euro'ya mal! ve bu benim evlilik olmasıydı ....