SANGRİA: ne şarap satın almak?

satın Ben kokteyl sangria yapmayı planlıyorsanız ama şarap (kırmızı) ne tür bilmiyorum

Orada ...
Bir şarap sangria zaten biz portakal suyu, rom ve neredeyse ispanya, böylece orada aldım limonade.moi ile onu geliştirmek gerekir hazırlanmış ancak büyük bulmak zorunda olduğu şarap ray ile yüzeylerin
iyi şanslar
Nathy

Ben de
merhaba, ben de sangria, ve ben şarap sangria tüm hazır alacağım! Tüm mağazalarda y'. Eğer reçete sorar isterseniz "sangria Norman

Hatırladığım kadarıyla
(Beni değil aile uzmanı sangria!), O başlık 12 veya 13, tanen ve iyi, aksi narenciye "boğmak" kırmızı şaraptır. Kısacası, gelen şaraplar - İspanyol şarapları besbelli en uygun (bir merak neden) vardır, ama aynı zamanda şarap Mağrip yazmanız gerekir, Portekiz, Roussillon, d'Oc, hatta iyi bir Bordeaux Pays güneş kendisi ne de zaman ne de güçle cimri değildir bölgeler! Burgonya, çok ince ve eksik vücut önler. Mutfak burada hissederiz gibi burada ve sangria berbat: Ve ucuz bir şarap ya da büyük bir kırmızı görevi yapmayız

Sanırım benim telefon var dahaki sefere kullanılan aile uzmanı soracaktır ve seni göreceksiniz!

Teşekkür ederim!
İpuçlarınız sağduyu dolu: Güneşin bir şarap ülke! Düşündüğümden olmadığını çok açık görünüyor
Bu bariz göremiyorum ne kadar şaşırtıcı.
Tavsiye için başkalarına merci ama A'dan Z'ye sangria yapmayı tercih

Sana el zorunda olduğundan, güçlü geliştirmek için alkol veya bazıları gibi liman şarap türünü koydu? Hangi Eğer öyleyse?
baharatlar sen koy? Eğer öyleyse, lesquelq?

tekrar teşekkür ederim

Bir ya da iki
Evde yemek tarifi ... Ben bu gece bakmak ve yarın söylerdim !!!
ha Perşembe veya Cuma günü hazırlamak için !!

Ah! sağol
Evet, Cuma günü hazırlamak vardır.

o Arles Cumartesi sıcak olabilir gibi ben çok fazla yapmazdım

Sıcak, sıcak, sıcak ...
Özellikle nehir belli tarafı !!!

yukarı Broken: Bu SİZİN günüdür !!!!

Yanlış hatırlamıyorsam
Bu sidi İbrahim, veya yaklaşık benzeri bir isim olduğunu düşünüyorum Yani alkol içeriğinde oldukça güçlü bir şaraptır.
Biz

selam celine
nasılsın?
Bir soru concenant sangria. Eğer bir gün önce dışarı alırsak. Nerede depolanan veya nasıl taşınır. Ve hizmet etmek, kullanmak konteynerler nelerdir? o kadar çok insan için kutsal bir sıvı miktarı olmalıdır çünkü !!!!
Ben de sangria yapmak değil, aynı zamanda yumruk istiyorum.

merhaba
Ben kova odasında önce ve muhtemelen doğrudan gün yapıyorsun.
hizmet verebilmek için bir havza biz reçel bakır 8L satın aldı ve biz 2 kepçe sahip olacaktır.
Bulmak zor ya da süper pahalı ama bir fıçı almak düşünülüyordu

Ahh !!!
Sana çok uzun ve iyi ayrıntılı bir iyi bir cevap, yazmak zorunda ve Internet Explorer çöktü - ARRRRRGH !!!! Kısacası, biz al ...

Sadece kafasını telefon vardı.
Aslında brendi (şarap litre başına 12-15 cl) ekler ve baharatlar için, o zevkinize göre, tarçın (daha güzel kokulu) veya vanilya (yumuşak) koyar.
o o 4 portakal -ve şarap litre başına nedenle citrons- 2 koyar gibi görünüyor, ama emin% 200 değildir; 1: O, o 2 'lik bir oran ile portakal ve limon (aynı koyar ,) portakal az ya da çok sulu, vb gibi genel olarak o rastgele biraz gider göz önüne alındığında, bu soyulmaktadir ve o parçalar halinde onları kesmeden önce, çok beyaz deri, acı alır sıvı; Diğerleri şeftali gibi diğer meyveler, koyun, ancak muz önlemek gibidir: görünüşte burada "içki" çok ve burada bulutlu sıvı.
Biraz şeker, macerated 24 saat, tat katar ve gerekirse şeker ekleyin ve yine 24 saat macerate bırakır. sangria yumuşatılmış olacak artık, daha güzel kokulu çünkü daha iyi olacak; Burada sen geç Cumartesi öğleden bunu sunmak istiyorsanız iyi bir fikir, erken Perşembe olarak günde, hatta Çarşamba akşamı itibarıyla hazırlamak olabilir.
Şarap gelince, biz kuskus, ev Sidi Brahim içti ve aslında, ben o 12 veya 13 gibi geliyor "şarap sangria" nin tüm kriterleri yerine getiren düşünüyorum hatırlıyorum bir ülke güneşin yıkanırlardı (üç Mağrip ülkelerinden biri, ama içmedi zamandan beri, ben daha söylemek edemez hangi! itiraf), oldukça sağlamdır ve beni hala takdir edildiği ... çok pahalı değildir, dahası, görünüyor!

Eh, burada yardımcı umuyoruz. Neyse, ben, Sangria hakkında işitme kuvvetiyle tarafından, burada iyi anıları hatırlattı ve kitabı yakında istiyorum hazırlarken kendimi bulabilir !!
Neyse, biz tarifi artırabilir, bize bunun gibi, burada verdiklerinden haberdar!

Biz,

-- Noa -

zaten yapmış etmek
o, daha kolay daha ucuz ve mağaza tarzında Mr 1 euro (eski 10F) ya da Babou veya diğer ... büyük bin (50 veya 100 litre) satın almak için daha risklidir ...
Hijyen günü, bunun beri riski yenidir. Pratik bir düzeyde, biz, hepsini yapmak sürede ıslatmak sağlayabilirsiniz.
arkadaşlar için, farklı boyutlarda 2 bidonları, birbirleri içine aldım ve büyük (ve berrak olup olmadığımı, bilmiyorum daha küçük dolayısıyla civarında), buz dolu!

O aptal değildi
Ama doğru, çok güzel değil mi?
Onların ... basketbol merkezinde bana salata ödünç verebilir, bu durumda biz onlar kadar büyük olmadığı konusunda kapta buz ve bir kase koymak olabileceğini anlıyoruz ...

beni
Ben tarifi umursamıyorum,

Teşekkür ederim

kum

Emin değilim ...
... Geçen gece veya bu sabahtan sorunuza cevabım gördüm biraz daha düşük, ikimiz de aynı zamanda (02:20) sonra mesaj gönderdiler, bu yüzden her ihtimale karşı, geri döndüm olarak!
İyi akşamlar!

-- Noa -

tamam
teşekkür ederim. Daha önce gün işe gidiyor !!! Ama çok heyecanlı hazırlıklar var!

Teşekkür ederim!
Aslında ben mesajınızı görmedim

Tavsiye için teşekkürler, ben not aldı!
Biz konyak, tarçın ve vanilya ile yarın şarap alacağım. Ben votka şişesi burada bırakacak
Biz bir gün önce sitede olacak çünkü Maalesef çok erken hazırlayamaz.

tekrar teşekkür ederim

memnuniyetle
Eğer tarçın ve vanilya koymak istiyorsanız baharatlar, ben bilmiyorum. Google'da "sangria tarifi" bir arama yapın, burada da size fikir verecektir.

Cumartesi, sonra büyük gün?

Neyse, mutluluk dolu! Ve sevinç çok, burada Sangria iyi gider!

Biz,

-- Noa -

Boh ...
... 2 koymak kötü olmamalı

Evet, bugün cumartesi.
Teşekkür ederim!