Sivil evlilik programı: İpuçları düğün hazırlamak için

evlilik için gereksinimler

- büyük olmak
Yalnızca genel Savcı tarafından verilen ciddi nedenlerle, dağıtım küçükler evlilik yetkilendirebilir.
- Yasal kapasiteyi tut, Aksi aklı başında diyor.
vesayet altında bir yetişkin olduğunu, aile konseyi başarısız babası ve anne veya, yetki hem almalıdır.
- Belirli akrabalık birbirlerine bağlı olmayın, yasal veya doğal.
Gerçekten de, doğrudan bir yükselen, soyundan veya eş, erkek veya kız kardeşi evlenmek yasaktır. O kanla ebeveynler ve çocuklar, dedesi ve torunları, kardeşleri arasında değil, aynı zamanda baba ve kızı üvey anne ile oğul arasındaki, söylemektir. Bir muafiyet ölüm halinde mümkündür, ancak insanlar arasındaki boşanma durumunda daha kan akrabası birleştiriyor.
Ancak Fransız hukuk Devleti Başkanı tarafından verilen bir muafiyet ile birinci kuzen evliliği sağlar ve teyze ya da amca ve yeğeni veya yeğeni arasında tolere.
- tek olmak
Yasa ayrıca çokeşlilik yasaklar; Dolayısıyla önceki çözülmüş değildir kadar yeni evlilik sonuçlandırmak için yasaklanmıştır.
dul veya gebeliğin tıbbi cüzdanı ibraz ve sonra dulluk veya boşanma kararının verildiği tarihten itibaren 300 gün beklemesi gerektiğini boşandı.

Ayrıca bakınız: iyi tırnak evlilik

düğün tırnak

kutlama

- Kim? evlilik en azından, en fazla sivil devlet, iki tanık ve dört huzurunda belediye binası bir memur tarafından 18 yaşında yapılmalıdır. Onların yokluğunda, belediye personeli tanık olarak hareket edebilir.
- Nerede? Evlilik en az bir eşin kalıcı bağlara sahip olduğu bir şehirde ya da ortak ebeveyn kutlanan edilmelidir.
- Ne zaman? Bu en yaygın olmasına rağmen, Cumartesi günü evlenmek yok. Genellikle, gelin ve damat sadece dini düğün sonra bu günü kutlamak için seçin. Ama tatillerde ve (Aksi şehrin belediye başkanı ile kabul edilmedikçe) Pazar günleri hariç, her gün anlamıylacemiyetimizi girebilirsiniz.
Varsa bir şey de, dini evlilik öncesi birkaç gün veya ay nikahı gelin ve damat önler. vardiya tarihleri ​​ise sivil evlilik dini evliliği önce olmalıdır.

ve ayrıca

- kağıtları sağlamak, evlilik için gerekli belgeleri inceleyin
- eklem işitme Gelecekteki eşler kayıt görevlisi tarafından talep edilebilir. gerekli gördüğü takdirde Ayrıca, eşlerden biriyle ayrı ayrı konuşmak isteyebilir.
- Gelecekteki eşler de tanıkların tam adı, işgal ve adresi ve yapmalıdır evlenme ilânı City Hall'da. Evlilik nikâh onuncu günden sonra kutlanan edilebilir.
- durumunda yurtdışında düğün , en kısa sürede Yabancı (e) Fransız ulusal ve (e) arasındaki evlilik kutladı ve yerel sicil memuru memuru tarafından kaydedildi olarak, devlet kayıtları üzerinde transkript olmalı Fransa'nın sivil Konsolosluğu.

İşte 2016 gelinlik ucuz gelinler ise:

Ayrıca bakınız: gelinliğini 2017-2018: En güzel gelinlik

2017-2018 Gelinlik© iStock

Ayrıca aufeminin tarih:
> Düğün organizasyonu: Kim ne yapacak?
> düğün yeminleri yazmak için Bizim ipuçları
> Benim morfolojiye göre ne gelinlik?